question_answer

Допомогти Вам?

location_on

Україна, м. Чернівці, вул. Руська, 248

uk

uk keyboard_arrow_down

ru

ru

en

en
more_horiz

Зателефонувати Вам?

Підбір матеріалу лиття

Підбір полімерної сировини — один з найважливіших етапів при проектуванні і виробництві виробів з пластмас. Сьогодні вибір полімерних матеріалів досить широкий і відповідає найрізноманітнішим вимогам до експлуатаційних характеристик виробів. Головне завдання при підборі — щоб полімер повністю відповідав призначенню конкретного виробу.

Фахівці компанії Варіант-Плюс досконало володіють інформацією про властивості сучасних полімерних матеріалів, представлених на світовому ринку, включаючи як традиційні матеріали, так і інженерні конструкційні пластики з особливими характеристиками.

Експлуатаційні вимоги до виробу передбачають:

  1. Умови експлуатації: агресивність навколишнього середовища, температура, вологість, характер дії та величини механічних навантажень, ударні, абразивні навантаження, стійкість до стирання і ін.
  2. Вимоги до дизайну виробу: колір, фактура, прозорість.
  3. Особливості експлуатації: контакт з харчовими продуктами, вироби медичного призначення, вироби для дітей та ін.

Також існує безліч важливих нюансів, які необхідно враховувати при підборі сировини: конструкційні особливості виробу, такі як наявність тонких стінок, складність елементів конструкції, перегородок, необхідність подальшої обробки виробу та ін.

Правильно підібраний матеріал має особливе значення для точності виливки збірних виробів з кількох частин, що вкрай необхідно для бездоганної підгонки за розмірами при складанні.

Після аналізу всіх вимог до характеристик виробу, наші фахівці зроблять визначення діапазону фізико-механічних, хімічних та інших властивостей матеріалу і запропонують варіанти видів і конкретних марок пластмаси, які відповідають цим вимогам.

Технологи і фахівці по сировині компанії Варіант-Плюс мають великий досвід лиття найрізноманітніших видів сировини, від традиційних поліетилену і поліпропілену — до високоточних, конструкційних матеріалів, таких як поліфеніленсульфід або поліефірефіркетон.

При підборі необхідної сировини для Замовника ми також враховуємо і цінові характеристики матеріалу. В умовах нових економічних реалій здатність знизити собівартість виробу за рахунок підбору сировини за оптимальними цінами є нашою суттєвою перевагою.

Виробниче підприємство Варіант-Плюс переробляє більше 10 тон матеріалу на місяць, будучи великим споживачем пластмас. Це дає можливість працювати з заводами-виробниками пластикової сировини безпосередньо і закуповувати сировину за вигідними цінами.

Досвід і знання фахівців компанії Варіант-Плюс у підборі сировини для виготовлення пластмасових виробів допомогли нашим клієнтам отримати вироби високої якості за оптимальною собівартістю.