question_answer

Допомогти Вам?

location_on

Україна, м. Чернівці, вул. Руська, 248

uk

uk keyboard_arrow_down

ru

ru

en

en
more_horiz

Зателефонувати Вам?

Виготовлення прес-форм для лиття пластмас під тиском

Один із напрямків діяльності компанії Варіант-Плюс — виробництво штампів і прес-форм для пластмас, в тому числі складних: з великою кількістю відливів, вигинів і порожнин, — які використовуються для високоточних деталей з пластику, двоколірних деталей, медичних виробів, побутових товарів, стільців та їх комплектуючих, упаковки косметики та ін.

Висока якість робіт і прийнятна ціна забезпечують стабільний інтерес клієнтів. Також ми приймаємо в роботу литтєві прес-форми замовника і виконуємо їх ремонт. Експлуатація обладнання здійснюється в режимі, що забезпечує мінімальний знос.

Після виготовлення виробів з пластмаси прес-форму для лиття консервують і зберігають відповідно до вимог міжнародних стандартів.

Прес-форма для пластмас

Ми виготовляємо литтєві прес-форми для різних видів продукції:

 • високоточні деталі різних розмірів для подальшого складання;
 • двоколірні деталі;
 • медичні вироби з підвищеними вимогами до точності та прозорості;
 • побутові товари будь-якого ступеня складності;
 • автокомпоненти зі складною механізацією;
 • тонкостінну тару, упаковку і багато іншого.

Тестові випробування при виробництві прес-форм для лиття під тиском

Наш литтєвий цех має сучасне обладнання, яке дозволяє експлуатувати складні, багатороз’ємні прес-форми для лиття пластмас під тиском і форми, оснащені додатковими приводами. Всі литтєві машини працюють в автоматичному режимі.

Співробітники компанії мають великий досвід експлуатації всіх типів прес-форм і лиття будь-якої складності, виготовлення електротехнічних, технічних виробів і медичного призначення (високоточне і швидкісне лиття), а також товарів народного споживання, де має особливе значення якість видової поверхні.

У разі використання прес-форми інших виробників нами враховуються рекомендації щодо приєднання і експлуатаційним режимам. Якщо таких даних немає, то підбір режиму здійснюється фахівцем-наладчиком, виходячи зі складності виробу і конструктивних особливостей форми.

Тестові випробування проводяться в присутності зацікавлених сторін.

Інформація про вартість

Найменування виробуВартістьТерміни виготовлення
Прес-формавід 2 500 грнвід 3 місяців

Результати тестування прес-форм для лиття пластмас

Наше завдання — отримання високоякісної продукції

Результатом випробувань може стати або одержання кондиційних виробів, або неможливість отримання виробником прес-форм прийнятної якості. У будь-якому випадку після виконання випробувань клієнт матиме обґрунтовану інформацію:

 • досягнення мінімально можливого циклу лиття;
 • всі режими роботи верстата і форми;
 • особливості експлуатації форми;
 • обґрунтування параметрів роботи обладнання (при необхідності).

При неможливості отримання якісних виробів замовнику надається докладне обґрунтування від фахівців в області проектування, ремонту та експлуатації прес-форм для лиття під тиском із зазначенням причин, що зумовили таку ситуацію.

Наше завдання — отримання високоякісної продукції при максимальній продуктивності!

Що таке прес-форма?

Прес-форма — це пристрій для лиття об'ємних виробів різної конфігурації з пластмас та інших матеріалів під тиском на литтєвих машинах — термопластавтоматах. Його застосовують при литті під тиском алюмінію і полімерних матеріалів.

Прес-форма для лиття під тиском

Види прес-форм, які виготовляються:

 • ручні;
 • напівавтоматичні;
 • автоматичні;
 • з вертикальною або горизонтальною площиною роз'єму;
 • знімні;
 • напівзнімні;
 • стаціонарні.

Пристрій прес-форм для лиття пластмас під тиском

Литтєва прес-форма складається з 2 частин: нерухомої (матриці) і рухомої (пуансона), порожнини яких є зворотним (негативним) відбитком зовнішньої поверхні заготовки. В одній прес-формі можливе одночасне виготовлення декількох деталей (багатомісні форми). Підведення матеріалу до прес-форми здійснюється через ливникову систему: центральний, що розводить і впускні літники, — а знімання готового виробу — за допомогою системи виштовхування.

Залежно від вимог до одержуваної заготівлі і матеріалу в прес-формах для лиття пластмас підтримується відповідний температурний баланс. Для регулювання температури (охолодження) застосовують охолоджуючу рідину, що підводиться через отвори в плиті, спеціальні кільця з напівпровідниковим шаром, електричні нагрівальні елементи і ін.

Отримання виробів і заготовок на литтєвих машинах прес-форм характерно для масового виробництва.